cofnij

EUROPE DIRECT

 

Poszukujecie Państwo funduszy z UE?

 

Pragniecie Państwo prowadzić interesy na europejskim wspólnym rynku?

 

Potrzebujecie Państwo porady w sprawie uznania dyplomu?

 

Chcecie Państwo wiedzieć jak działają instytucje UE?

 

 

EUROPE DIRECT to serwis, który daje łatwy dostęp do informacji na temat praw i możliwości, z jakich można korzystać w Unii Europejskiej.

 

Z dowolnego miejsca w UE można wybrać ten sam darmowy numer, który umożliwi połączenie z operatorem, mówiącym w Państwa języku.

 

 

00 800 6 7 8 9 10 11

 

 

Można też przesłać do nas pytanie e-mailem, na które EUROPE DIRECT ma obowiązek odpowiedzieć. Formularz do zadania pytania znajduje się na stronie:

 

 

http://europa.eu.int/europedirect

 

 

Centrum Telefoniczne EUROPE DIRECT pomoże znaleźć odpowiedzi na pytania, dotyczące UE. Może ono udzielić bezpośrednich odpowiedzi na pytania ogólne, a jeśli są one bardziej szczegółowe, wskaże najlepsze źródło informacji i porady. O WSZELKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCIACH W FUNKCJONOWANIU EUROPE DIRECT prosimy informować Posła Filipa Adwenta.

 

 

 

Co to jest EUROPE DIRECT?

 

EUROPE DIRECT to serwis informacyjny dla obywateli i firm, który odpowiada na pytania związane z UE.

 

EUROPE DIRECT dostarcza:

 

- odpowiedzi w wybranym oficjalnym języku UE;

 

- w przypadku prostych pytań: krótkiej odpowiedzi i/lub podania dalszych źródeł informacji (często jest to link internetowy albo wskazanie, gdzie znajduje się najbliższe centrum informacyjne);

 

- w razie pytań skomplikowanych lub politycznie drażliwych: odpowiedzi udziela ekspert w dziedzinie odnośnej działalności lub wyspecjalizowany serwis, zajmujący się rozwiązywaniem problemów;

 

- bezpłatnych publikacji: obywatele niemający dostępu do Internetu mogą też zamówić i otrzymać egzemplarze wybranych publikacji napisanych z myślą o szerokim gronie czytelników.

 

 

  cofnij

 

Copyright © Fundacja Pomocy Antyk